فرمول شادی چیست؟

فرمول شادی چیست؟
شادی موفقیت ثروت همه‌چیز در جهان هستی فرمول خاص خود را دارد در این مقاله کوتاه می‌خواهم فرمول شادی را برای کاربران سایت موفقت فردی شرح دهم؛ و یا چگونه می‌توان شادتر بود.

تنها زمانی که برای شاد بودن در اختیاردارید زمان حال است. تمامی خاطرات و تمامی برنامه‌ریزی‌های مربوط به آینده در همین زمان حال شکل می‌گیرد. زمان حال تنها زمان برای شاد بودن است. هرچه بیشتر بتوانید آگاهی و توجهتان را به زمان حال بیاورید، شادتر خواهید بود.

 

ساعتتان را کوک کنید

می‌توانید کل روز را بگذرانید بدون اینکه آگاه باشید چه‌کاری انجام می‌دهید ضمن اینکه کاری که می‌کنید شمارا شادتر می‌کند یا نه ساعتتان را برای دو یا سه مرتبه در روز کوک کنید و هنگامی‌که زنگ می‌زند از خود سؤال کنید آیا کاری که هم‌اکنون به آن مشغولم، مرا شادتر می‌کند؟ اگر پاسخ به این سؤال نه است ۳ انتخاب پیش رودارید.

کاری را که با آن مشغولیت تغییر دهید.
روش انجامش را عوض کنید تا انجام آن لذت‌بخش‌تر باشد.
دیدگاهتان را تغییر دهید تا با شادی‌ای که هنگام تکمیل این کار به وجود می‌آید، ارتباط برقرار کنید.

تمامی این موارد یا هر یک از آن‌ها می‌تواند کمکتان کند. اگر فعالیتی برایتان لذت‌بخش نیست، ممکن است در جهت تقویت و رشدتان  باشد یا باعث تغییر مثبتی در جهان ایجاد کنید. در همین موارد می‌تواند شادی‌تان را افزایش دهد.

 

به شادی بپیوندید

لازم باشد خودتان و دیگران را وادار کنید که برای شادی زمان صرف کنید با دوستانتان توافق کنید که گاه‌گاه همدیگر را شاد کنید و میزان نه شادی یکدیگر را بررسی کنید.

 

زمان را در روز بی‌حرکت باقی بمانید

میان فعالیت‌های روزانه زمانی را بی‌حرکت باقی بمانید و فقط نفس بکشید. خواهید دید که روزتان شاد می‌شود. بی‌حرکت باقی ماندن شمارا به زمان حال می‌آورد.

این نیز یکی از فرمول شاد بودن بود. شما هم نیز می‌توانید این فرمول را در زندگی خود به‌کارگیرید و از لحظه‌لحظه زندگی خود لذت ببرید.

این مقالات را هم بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.