تمرین ساده برای افزایش عشق به همسر

تمرین ساده برای افزایش عشق به همسر

 

چگونه عشق به همسر را افزایش دهیم؟ این سؤال بیشتر زوج‌ها است. بیشتر افراد فکر می‌کنند برای پایداری در عشق به همسر خود باید پول زیاد خرج کرد؛ اما در ادامه این مقاله با یک روش و تمرین ساده شمارا آشنا می‌کنم که همانند روز‌های اول عشقی پایدار داشته باشید.

هنگامی‌که کسی را برای اولین بار ملاقات می‌کنید و می‌خواهید او را بهتر بشناسید، چندین بار با او قرار می‌گذارید. این‌زمانی است که می‌توانید یکدیگر را بشناسید، بفهمید که دیگری به چه چیز علاقه دارد و اوقات خاطره‌انگیزی را باهم بگذرانید.

بیرون غذا خوردن، رفتن به سینما، پارک، یا در خانه ماندن و آشپزی کردن معمولاً فعالیت‌های موردعلاقه‌ی تازه‌عروس و دامادهاست. اگرچه پس از مدتی باهم بودن، به‌راحتی تفریح و سرگرمی روزهای اول را از دست می‌دهید، اما برای زنده نگه‌داشتن این جادو در رابطه، می‌توانید «قرار گذاشتن» با همسر خود را ادامه دهید.

یکی از نکات فوق‌العاده‌ی شناخت دیگران این است که می‌فهمید به چه چیز علاقه دارند (مانند غذای موردعلاقه) و بنابراین می‌توانید این موارد را در برنامه‌های آن روز بگنجانید؛ اما تنوع چاشنی زندگی است. پس امتحان چیزهای کاملاً جدید به همراه یکدیگر نیز لذت‌بخش است.

 

تمرین

از زمانی که شما و همسرتان به‌عنوان زوج با یکدیگر می‌گذرانید، کار‌هایی را یادداشت کنید که قبلاً انجام می‌دادید، اما اکنون انجام نمی‌دهید یا کارهایی را که همیشه دوست داشتید انجام دهید، ولی وقت انجام آن‌ها را نداشتید.

پس از تهیه‌ی فهرست، در آن مواردی پیدا کنید که می‌توانید آن را به «قراری» با همسرتان تبدیل کنید.

 

مثال

آخرین باری که غذای خاصی را برای هر دو نفرتان پختید، میز را با گل و شمع تزئین کردید، موسیقی موردعلاقه‌تان را پخش کردید و مانند روز اول آشنایی‌تان لباس پوشیدید، چه زمانی بوده‌ است؟

برای افزایش عشق به همسر حتماً با همسرتان به توافق برسید که یک‌شب در هفته را شبی خاص در نظر بگیرید و آن را به‌عنوان یک قرار بدانید. لازم نیست حتماً پول زیادی خرج کنید تا اتفاق خاصی بیفتد. برای خاص بودن فقط باید خلاق باشید و کمی فکر روی آن فعالیت بگذارید.

این مقالات را هم بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. asal می گوید

    با تشکر از مقاله

    ۰