۳ قانون موفقیت آیا باید سخت کار کرد؟

 

3 قانون موفقیت آیا باید سخت کار کرد؟

امروز می‌خواهم شما را با ۳ قانون موفقیت که خیلی مهم است آشنا کنم تا بدانید که با سخت کار کردن انسان موفق نمی‌شود. حتما تا آخر این مقاله مفید را بخوانید تا بدانید چگونه می‌توان موفق شد. حتماً این جمله را شنیده‌اید نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود مزد آن گرفت که جان برادر کارکرد. جمله زیبایی است، اما  برداشت هر کس از این جمله متفاوت است.
آیا برای موفقیت باید سخت کارکرد و کوشید؟ یا نه موفقیت خودش کم‌کم به سمت ما می‌آید. دقت کنید به دست آوردن هر چیز در جهان نیاز به تلاش دارد حالا بعضی چیز‌ها تلاش فکری مانند اختراع، بعضی چیزها تلاش فیزیکی. به‌هر‌حال قانون موفقیت هم این است که برای موفق شدن در هر کاری باید از اصول خاصی پیروی کنید.

برای اینکه بتوانید به موفقیت بزرگ برسید باید توجه کنید تلاش فیزیکی را همراه با تلاش فکری انجام دهید؛ یعنی از فکر خود برای انجام کارها و تلاش و پشتکاری برای کاری که می‌خواهید در آن موفق شوید. دقیقاً مانند بیل گیتس هم تلاش فکری هم فیزیکی منظور ما از تلاش فیزیکی سخت کار کردن نیست بیشتر معنی پشت‌کار را می‌دهد.
متأسفانه امروزه کتاب‌های ازجمله راز، قانون جذب که ارزش محتوایی ندرند فقط یک نکته را مدنظر قرار می‌دهند و آن‌هم به‌صورت ناقض.(در مقالات دیگر سعی می‌کنم کامل به این کتاب‌ها بپردازم)

 

به ۳ قانون موفقیت توجه کنید.

  • تلاش فیزیکی (تلاش پشتکار)
  • تلاش فکری (فکر کردن تجزیه تحلیل)
  • استفاده از قوانین موفقیت (قوانینی که راه‌های رسیدن به موفقیت را نزدیک می‌کند مثلاً مثبت اندیشی، تلقین به خود و…)

 

حالا تصور کنید که شما فقط از قانون موفقیت اول استفاده کنید. راهی را که شما می‌روید تلاش کوشش است، به موفقیت و خواسته خود هم می‌رسید اما‌ زمانش بسیار طولانی و امکان شکست شما بسیار بیشتر استِ، اگر از قانون دوم استفاده کنید. بازهم بدون قانون اول لنگ هستید چون شاید شما توان ایجاد اختراعی رادارید اما برای به نتیجه رسیدن باید بارها تلاش کنید. قانون سوم هم که قانونی است باعث می‌شود سرعت بخشی شما درخواسته‌تان بیشتر شود (برای استفاده بیشتر از قانون سوم مقالات سایت را مرور کنید حتماً)

حالا شما می‌دانید که جایگاه تلاش و کوشش در موفقیت چیست. برای موفقیت باید این ۳ قانون موفقیت را درنظر بگیرید. یک ماشین برای حرکت نیاز به ۴ چرخ دارد حتی با سه‌چرخ یا حتی با دوچرخ هم بتواند یک ماشین حرکت کند حالا تصور کنید به چه سختی با چه سرعت کمی، *پس برای موفقیت حتماً این سه اصل را رعایت کنید* به شما قول می‌دهم اگر این سه قانون موفقیت را مدنظر بگیرید درکتان از این جمله (نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود مزد آن گرفت که جان برادر کارکرد) کاملاً متفاوتر از قبل می‌شود.

این مقالات را هم بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.