۳ راه برای نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

3 راه برای نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

۳ راه برای نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

چگونه می‌توانیم به ضمیر ناخودآگاه خود نفوذ کنیم. این ابرکامپیوتر جهان هستی را کنترل کنیم. قدرت ضمیر ناخودآگاه ما بسیار زیاد است. اگر بتوانیم در او نفوذ کنیم خیلی از مشکلات زندگی ما حل می‌شود. ضمیر ناخودآگاه ما قابلیت ۴۰۰ میلیارد پرداز اطلاعات را دارد درصورتی‌که خودآگاه ما فقط  ۲ هزار پردازش انجام می‌دهد.

۱ تکرار.

اگر ما یک کاری را تکرار و تکرار کنیم. این کار به ضمیر ناخودآگاه ما می‌رود. مانند رانندگی شما روزهای اول که می‌خواستید رانندگی را یاد بگیرید. اشتباهات زیادی را انجام می‌دادید اما با تکرار و تمرین ما به‌صورت ناخودآگاه رانندگی می‌کنیم.حتی در هنگام رانندگی می‌توانیم کارهای زیادی انجام دهیم ازجمله صحبت با تلفن نگاه به مناظر اطراف. یکی از راه‌های نفوذ در ضمیر ناخودآگاه تکرار است.

 

۲ جملات تأکیدی.

یکی دیگر از راه‌های نفوذ در ضمیر ناخودآگاه  گفتن جملات تأکیدی است.اگر ما  مداوم یک‌جمله‌ای را تکرار کنیم بعد از یک مدت آن عبارت به ضمیر ناخودآگاه ما می‌رود.بارها شده ما یک آهنگ را چندین مرتبه گوش کرده‌ایم بعد از یک مدت آن آهنگ را حفظ‌شده‌ایم.اگر ما به‌صورت صحیح از جملات تأکیدی استفاده کنیم. شاهد تغییرات بزرگ در زندگی خود می‌شویم.

به‌جای این‌که بگویم من انسان بدبختی هستم بگویم من انسان خوشبختی هستم. جملات تأثیر زیادی در زندگی ما می‌گذارد  دقت کنیم که روزانه چه به زبان می‌آوریم چه میگوییم.

 

۳ سکوت.

سکوت یکی از بزرگ‌ترین روش‌های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه است. اگر ما بتوانیم هرروز ساعاتی با خود خلوت کنیم  و دیگر هیچ کاری انجام ندهیم. تلویزیون و موبایل خود را خاموش‌کنیم. خواهیم دید که جواب خیلی از سؤالات ما در ضمیر ناخودآگاه ما است به این ابرکامپیوتر اعتماد کنید او حلال تمام مشکلات ما است. برای سکوت و آرامش بهتر است که به مسافرت و جنگل‌ها برویم طبیعت به ما کمک می‌کند که آرام‌تر شویم و از سکوت خود لذت ببریم.

این مقالات را هم بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظرات
 1. ahad می گوید

  خیلی کامل و مفید بود ممنون از شما

  ۶+
 2. وحیده می گوید

  ساده و عالی

  ۳+
 3. سورنا می گوید

  خیلی خوب و اموزنده بود. ممنون

  ۱+
 4. علی می گوید

  عالی بود

  ۲+
 5. احسان قشلاقی می گوید

  عالی
  سپاسگزارم

  ۱+