روش صحیح درخواست از خدا برای رسیدن به آرزو

روش صحیح درخواست از خدا برای رسیدن به آرزو

وقتی که ندانید به چه روش درخواست از خدا کنید چگونه انتظار دارید که به آن خواسته برسید. یکی از دغدغه‌های انسان‌ها برای درخواست کردن از خدا شک و تردید داشتن از درخواستی که کرده‌اند است. آیا واقعاً درست درخواست کرده‌ایم؟ آیا به شما داده می‌شود آنچه را که درخواست کرده‌اید؟ چگونه باید درخواست کنیم؟ و خیلی سؤالات دیگر که ذهن شمارا پرکرده است. درخواست کردن به‌اندازه‌ای که شما فکر می‌کنید هم سخت نیست.

در ذهنه خیلی از شما‌ها این باور است که چرا خداوند به آن داده است و به من نداده و صدها چرای دیگر، اولین گام این است که این موضوع را خوب درک کنید و یک تغییر در نوع نگرش شما ایجاد شود، اول‌ازهمه این باور محدود که خداوند فقط به یک فرد می‌دهد و به فردی دیگر نمی‌دهد را کاملاً از ذهن خود دور کنید.

 

درخواست از خدا

سعی کنید هیچ‌وقت خدا را مقصر نکنید که مثلاً به کسی بیشتر داده است و به کسی کمتر، باید دیدتان نسب به خدا این‌گونه باشد که او کمک‌کننده است یعنی در کاری یا راهی که ما انجام می‌دهیم به ما کمک می‌کند؛ و هیچ‌وقت هم انتظار کمک بدون اقدام و موفق شدن در کاری را نداشته باشیم. جمله معرفی است که می‌گوید از شما حرکت از خدابرکت. مهم‌ترین و کلیدی‌ترین گام در هنگام درخواست کردن باور است. اگر شما باور نداشته باشید که درخواستی را که کرده‌اید به شما داده می‌شود. باید انتظار برآورده شدن آن خواسته را نداشته باشید. باید با جون و دل آن را باور کنید و هیچ شک و تردید نداشته باید با تمام وجود باور کنید.

بعدازاینکه شما باور کردید که خداوند به شما کمک می‌کند. باجرئت از او چیزهای بزرگ بخواهید درخواست‌های بزرگ کنید و از اینکه قرار است چگونه به شما داده شود نگران نباشید. او خالق توانایی است و هر چیزی هم که هر چقدر بزرگ باشد به شما می‌دهد. برای درخواست از خدا هیچ وقت دودل نباشید و از  ته‌دل خواسته‌ای را طلب کنید.

 

عمل کردن

گام بعدی اقدام کردن در راستای ایجاد آن آرزو است و مهم‌ترین بخش داستان همین اقدام کردن است. از هیچ‌چیز نترسید فقط اقدام کنید و به جلو حرکت کنید؛ و انتظارِ روزی را بکشید که قرار است آن درخواست به شما داده شود. ممکن است درراه شکست هم بخورید اما نباید ناامید شوید، سعی کنید روی باور‌هایتان کارکنید و این باور را در خود تقویت کنید که هر آنچه را بخواهم می‌توانم به دست آورم.

مانند یک انسان قدرتمند از او درخواست کنید. هرچه قدرتمندتر صحبت کنید ذهن شما بیشتر باور می‌کند که واقعاً جدی هستید در کارتان.

 

کلید

مهم‌ترین چیزی که انسان‌ها نمی‌دانند این است که فکر می‌کنند باید منتظر باشند تا خداوند به آن‌ها کمک کند؛ اما مهم‌ترین بخش داستان خود شما هستید و یکدل درخواست کنید و محکم سر خواسته‌تان بایستید و هر کاری که قرار است برای رسیدن به آن انجام دهید. بدون شک به آن می‌رسید این‌یک قانون است. ما اگر آرد و شیرینی و تخم‌مرغ را ترکیب کنیم کیک تشکیل می‌شود این‌یک معجزه نیست شما هم قوانین را بدانید و رعایت کنید بدون شک حتماً به خواسته‌ خود می‌رسید.

این مقالات را هم بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظرات
 1. مجتبی می گوید

  سلام من هر وقت در ذهن خودم تصور میکنم که موفق میشوم وبه خواسته خود میرسم ولی برعکس آن میشود و میبینم که دیگری که به همان چیزی که من فکر میکردم رسیده ولی من نرسیدم را

  ۶+
 2. حسین می گوید

  بسیار خوب و آموزنده بود، در پناه خدا سلامت باشید انشاالله

  ۰
 3. مصی می گوید

  انشالله همه با ایمان و باور قلبی به همه خواسته هایمان میرسیم

  ۰
 4. سعید می گوید

  واقعا عالی بود خیلی امیدوار شدم

  ۱+