چگونه آرزو کنیم؟۴ گام مهم

چگونه آرزو کنیم؟4 گام مهم

آیا تابه‌حال از خود سؤال کرده‌اید که چه آرزوهایی دارید؟ آیا اصول آرزو کردن را میدانید. که چگونه آرزو کنیم. در این مقاله کوتاه با چند اصل مهم آرزو کردن آشنا می‌شود.

 

باقدرت آرزو کنید

همیشه هر وقت که می‌خواهید آرزو کنید سعی کنید با تمام وجود و با تمام قدرت آرزو کنید.در اینجا باید به شما بگویم آرزوهایی که باقدرت درخواست نشود.شکل نمی‌گیرند. باید با تمام وجود درخواست کنید مانند یک کودک که تمام وجودش خریدن یک اسباب‌بازی است. او اصلان نمی‌گوید چگونه چطور چرا فقط با تمام وجود درخواست می‌کند.

ما باید آرزو کردن را از کودکان یاد بگیریم.وقتی شما باقدرت درخواست می‌کنید.یک زنگ در کائنات خداوند به صدا درمی‌آید حالا تصور کنید که هرچه قدرت درخواست بیشتر باشد صدای این زنگ بلندتر است.ما معمولاً چیزهایی زیادی آرزو می‌کنیم.اما متأسفانه اگر کمی دقت کنید بعد از گذشت زمان اشتیاق ما کم می‌شود از خود سؤال می‌کنم که چی؟ فرض من به آرزو رسیدم آخرش که می‌میرم اگر واقعاً تمام انسان‌های موفق که دنیا را تکان دادند این فکر می‌کردن واقعاً تصور کنید این وضع زندگی ما بود؟

 

هرچه مثبت‌تر زودتر

شاید در نگاه اول کمی سخت قابل‌درک باشد.اما باید این موضوع را بدانید که هرچه آرزوی شما مثبت‌تر باشد احتمال به عمل آمدن آن زیاد است.تحقیقات دانشمندان نشان داده که یک موج مثبت بارها و بارها از یک موج منفی قوی‌تر و قدرتمندتر است.قدرت فکر مثبت ما می‌تواند دنیا را تکان دهد.

ماسارو ایموتو نویسنده ژاپنی تحقیقات زیادی بر روی عکس‌العمل مولکول آب انجام داده است. و تحقیقات ایشان نشان می‌دهد که حتی مولکول‌های آب هم رو امواج و قدرت مثبت و منفی بودن کلمات تأثیر می‌گذارد با گفتن جملات مثبت موفقیت عشق دوستی مولکول‌های آب شکل و ظاهر آن‌ها تغییر می‌کند.

قدرت عجیبی در مثبت اندیشی وجود دارد پاسخ کائنات به شما و تمام دنیا به خواسته مثبت شما پاسخ می‌دهند که هرچه زودتر شما به خواسته خود برسید

 

باور باور باور

این کلمه را باید با آب‌طلا نوشت. تمام دنیا دور محور باورهای ما می‌چرخد.اگر باور ندارید دست از آرزوی خود بردارید. باید در اینجا بگویم که اگر باور نداشته باشد به آرزوهای خود نمی‌رسید.

میزان رسیدن شما بستگی به باور شما دارد.باید شما باور کنید که آرزویی که درخواست کرده‌اید. حتماً برآورد می‌شود با جرات می شه گفت ۹۰ درصد موفقیت شما برای رسیدن به آرزوهای خودباور شما است. چه بگویید می‌شود چه بگویید نمی‌شود درهرصورت حق با شماست. همیشه به این جمله زیبا فکر کنید یا آن را به اتاق خود بچسبانید.باورهای ما قدرت و انرژی زیادی را به کائنات ارسال می‌کند.به‌نوعی بنزین سوخت کائنات برای خلق آرزوهایی شما است.

اگر مروری بر زندگی افراد موفق بیندازید متوجه می‌شوید یک‌چیز در این انسان‌های بزرگ اشتراک بود و آن باور قوی بوده است.

 

جایی برای دیگران

همیشه در آرزوی خود جایی برای دیگران داشته باشید.تجربه نشان داده که آرزوهای هدفمند که در آن خیر و صلاح آن به دیگران هم برسد آرزوی شما خیلی زودتر به نتیجه می‌رسد.شاید کمی برای شما این مطلب سنگین باشد یک مثال می‌زنم.فرض کنید شما آرزو دارید که یک کارخانه‌دار باشید.

کاملاً روشن آرزوی شما هم برای شما مفید است و هم برای دیگران چون شما شرایطی ایجاد می‌کنید که تعداد زیادی از مردم از آرزوی شمان  نان بخورند.و این کاملاً یک آرزوی قدرتمند است که در آن تعداد زیادی شریک می‌شوند و این هم یک‌صدای بسیار بلندی در کائنات ایجاد می‌کند.

همیشه سعی کنید در آرزوی خود جایی برای دیگران هم بازکنید واقعاً کائنات قوانین جهان هستی به شما پاسخ می‌دهد.

 

این مقالات را هم بخوانید

نظرات بسته شده است.