هزینه موفقیت چقدر است؟

هزینه موفقیت چقدر است؟

در این مقاله کوتاه اما مفید به شما می‌آموزم که هزینه موفقیت چقدر است. آیا تابه‌حال به این موضوع فکر کرده‌اید که موفقیت هزینه دارد؟ واقعاً هزینه موفقیت چقدر است؟ در اینجا منظور ما از هزینه حتماً پرداخت پول نیست برای موفقیت. تصور کنید که می‌خواهید در مسابقات وزنه‌برداری شرکت کنید و مدال بگیرید خب برای خود شفاف توضیح دید که برای رسیدن به موفقیت در این ورزش چه چیز‌هایی را از دست می‌دهم و چه چیز‌هایی به دست می‌آورم.

 

برای موفقیت…

برای اینکه بتوانید در این زمینه موفق شوید باید تمرینات سخت روزانه را انجام دهید و کنترل منظم روی تغذیه‌ خود داشته باشید. خیلی کار‌ها را که شما دوست دارید را نمی‌توانید انجام دهید. دقیقاً مشخص کنید که برای موفقیت در این کار چه چیزی‌هایی به دست می‌آورم و چه چیز‌هایی از دست می‌دهم.

اگر که می‌خواهید به موفقیتی بزرگ در کاری برسید باید این باور را در خود ایجاد کنید که موفقیت در آن کار هزینه دارد، آیا حاضر هستید که آن هزینه را پرداخت کنید؟ اگر که جواب شما مثبت است، پس نباید از اتفاقاتی که در این راه برای شما می‌افتد ناراحت شوید. چون قانون موفقیت این است. اگر که می‌خواهید واقعاً پیشرفت کنید این قانون را بپذیرید و با پذیرش آن از آن استقبال کنید.

 

شاید در نگاه اول فکر کنید که این منصفانه نیست که برای به دست آوردن چیزی باید چیزی را از دست بدهم، اگر که این نوع تفکر رادارید سخت در اشتباه هستید؛ اما ناامید و نگران نباشید چون بعد است به دست آوردن آن خواسته و موفقیت می‌توانید چیز‌هایی را که ازدست‌داده‌اید را مجدد به دست آورید (البته بعضی از آن‌ها). این‌یک جاده سربالایی است که بعد از طی کردن آن خواهید دید که به شیب سرازیری می‌رسید.

گام مهم اول شما برای موفقیت در کاری تغییر نوع تفکر و باورها است باورهایی که از قبل داشته‌اید را دور بریزید باورهای جدید را در ذهن خود پرورش دهید. بعد از طی کردن این مسیر خواهید دید که چقدر تفکرات و باورهای شما دررسیدن به موفقیت تأثیر دارد.

 

کلید

ما همیشه وقتی فردی موفق را می‌بینم دقیقاً مانند کوهی یخ است که فقط قله آن را می‌بینیم دقت کنید که قله کوه موفقیت فرد است و بخشی از آن‌که در زیرآب است را نمی‌بینم همان بخش تلاش، شکست، ناامیدی، آن فرد تمام این هزینه‌ها را باجان و دل خریده است تا به این درجه از موفقیت رسیده است. به شما قول می‌دهم که اگر هزینه آن را شما هم پرداخت کنید به موفقیتی بزرگ می‌رسید این‌یک قانون است نه یک گفته ساده.

این مقالات را هم بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.