ویدیو جملات تاکیدی موفقیت فردی

ویدیو جملات تاکیدی موفقیت فردی
ویدیو برنامه ریزی ذهن جملات تاکیدی موفقیت فردی توسط سایت خانه موفقیت آماده سازی شده است. سایت خانه موفقیت برای بهبود فرآیند موفقیت و پیشرفت برای شما دوستان وید‌ئو میکس شده با جملات تاکیدی موفقیت فردی برای شما آماده کرده است.

چرا باید ویدیو جملات تاکیدی موفقیت فردی مشاهده کنیم.

اگر کمی با اصول موفقیت آشنا باشید می‌دانید که برای رسیدن به موفقیت یا آرزوی یا هدفی خاص

باید اصولی را رعایت کنید و یکی از این اصول برای دستیابی به اهداف ارسال سیگنال مثبت به ضمیر ناخودآگاه است.

برای برنامه‌ریزی ذهن و ضمیر ناخودآگاه لازم است که از یک سری روش‌ها و تکنیک‌ها استفاده کرد. که یکی از این روش‌های برنامه‌ریزی ذهن و یا ضمیر ناخودآگاه ارسال پیام‌های مثبت به ذهن هست با این کار روند رسیدن به موفقیت برای شما سریع‌تر می‌شود.

شما با مشاهده جملات موفقیت به‌نوعی ذهن خود را برای موفقیت برنامه ریزی مي‌کنید و با مشاهده این ویدیو پیام‌های مثبت به ذهن و ضمیرناخودآگاه خود ارسال می‌کنید.

 

توضیح

ما در این بخش ۵۰ عکس با ۵۰ متن مثبت برای موفقیت با موزیک بی‌کلام و آرام برای شما دوستان آماده کردیم. لازم است بدونید که کیفیت این ویدیو با کیفبت Full HD هست. و اثربخشی این ویدیو هم از عکس‌های مناظر باکیفیت طبیعت و هم جملات خاص برای برنامه‌ریزی ذهن و حتی موزیک انتخابی که به ۳ روش به ضمیر ناخودآگاه خود سیگنال مثبت ارسال می‌کنید.

 

چگونگی استفاده

در مورد چگونگی استفاده از ویدیو باید بگویم که مدت این ویدیو حدوداً ۷ دقیقه است. می‌توانی در ۲ نوبت صبح بعد از بیدار شدن و شب قبل از خواب مشاهده کنید کلاً ۱۵ دقیقه در روز وقت شمارا می‌گیرد و بعد از یک مدت شاهد تغییرات شگفت‌انگیز آن خواهید بود.

این مقالات را هم بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظرات
 1. habili می گوید

  سلام
  این فایل را دانلود کردم بسیار عالیه.
  فقط به نظرم حجمش نسبت به زمانش زیاده.
  تشکر

  ۰
 2. محمدرضا نورالهی می گوید

  سلام خیلی عالیه ممنون فقط اینکه دانلود نمیشه و سوال آیا موقع نگاه کردن خودم هم باید جملات را بخوانم یا فقط ویدیو را نگاه کنم

  ۰
  1. خانه موفقیت می گوید

   سلام مشاهده کافی است برای دانلود به کانال ما در آپارات مراجعه کنید.

   ۰