برچسب‌گذاری منفی عاملی خطرناک برای موفقیت

 

برچسب‌گذاری منفی عاملی خطرناک برای موفقیت

یکی از مهمترین عامل موفقیت انسان‌ها برچسبگذاری آن‌ها بر روی خود است آیا شما از برچسب‌گذاری منفی استفاده می‌کنید یا برچسب‌گذاری مثبت؟ چرا بعضی از انسان‌ها موفق‌ و بعضی از انسان‌ها ناموفق هستند؟ چه تفاوتی وجود دارد؟ در این مقاله می‌خواهم در مورد یکی از سدهایی که مانع پیشرفت انسان می‌شود توضیح دهم ذهن ناخودآگاه ما بسیار هوشمند است و می‌تواند باعث موفقیت و یا شکست ما شود بستگی دارد که چگونه آن را برنامه‌ریزی کنیم.

 

برچسب‌گذاری منفی

افراد بزرگی این قانون را می‌دانستند مثل توماس ادیسون ایشان هزاران بار شکست خورد و حتی یک‌بار هم ناامید نشد و به خود ایمان داشت و نمی‌گفت که من نمی‌توانم بلکه حتی وقتی از او پرسیدند که شما هزاران بار شکست خوردید برای ساخت لامپ ایشان گفتند بنده هزار بار شکست نخوردم بلکه هزار راه نساختن لامپ را یاد گرفتم.

شما چگونه فکر می‌کنید آیا همیشه می‌گویید نمی‌شود، نمی‌توانم، شما چه برچسبی به خود می‌زنید؟ همان‌طور در اول گفتم که ضمیر ناخودآگاه ما بسیار قدرتمند و هوشمند است وقتی به خود می‌گویید که من نمی‌توانم ذهن شما آن را باور می‌کند و دیگر هیچ تلاشی نمی‌کند که شما به خواسته خود برسید. دقت کنید چه برچسب‌هایی به خود می‌زنید.

یکی از راه‌های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه تکرار و تکرار است همیشه به خود تلقین مثبت کنید بگویید من می‌توانم. تأثیر آن را خواهید دید در زندگی خود. حتی اگر اضافه‌وزن دارید شما می‌توانید با برچسب‌گذاری مناسب ذهن خود را برنامه‌ریزی کنید برای تناسب‌اندام. برچسب‌گذاری منفی یکی از بزرگ‌ترین سدهایی است که مانع پیشرفت شما می‌شود.

اولین گام برای تقویت برچسب‌گذاری این است که از کارهای کوچک شروع کنید و با برچسب‌های مثبت ضمیر خود را بمب باران کنید تا از نهایت قدرت ذهن خود استفاده کنید. اگر خود را باور ندارید و فکر می‌کنید انسان مفیدی نیستید سعی کنید با مقالات بیشتر در همین سایت خود را تقویت کنید تا بتوانید از دست برچسب‌گذاری منفی خلاص شوید.

این مقالات را هم بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.