تبدیل شدن به انسان قدرتمند با تقویت قدرت نه گفتن

 

تبدیل شدن به انسان قدرتمند با تقویت قدرت نه گفتن

شما باید همانند یک کوه قدرتمند باشید؛ اما چگونه چطور؟ راه‌های زیادی برای تبدیل‌شدن به یک انسان قدرتمن وجود دارد. اما در این مقاله می‌خواهم تمرکز را روی قدرت نه گفتن بگذارم. یک انسان قدرتمند همیشه می‌تواند به‌قول‌معروف گلیم خود را از آب بیرون بکشد. تجربه و مطالعه زیاد ۲ کلید مهم برای تبدیل‌شدن به یک انسان قدرتمند است. انسان‌های قدرتمند زیاد مطالعه می‌کنند و سطح دانش خود را همیشه بروز نگه می‌دارند و به‌آسانی می‌توانند به پیشنهادهایی که برایشان سود ندارد نه بگویند.

 

کوتاه و مختصر و مفید شما در این مقاله همانند یک کوه قدرتمند می‌‌شوید.

اگر دقت کرده باشید بعضی از افراد برای بیان احساست واقعی‌شان دچار مشکل هستند و نمی‌توانند آن را روشن بیان کنند و تحت تأثیر محیط و یا فرد مقابل قرار می‌گیرند. فرض کنید با یکی از دوستان خود به رستوران رفته‌اید دوست شما عاشق چلوکباب است اما شما اصلاً از این غذا خوشتان نمی‌آید و دوستتان بدون این‌که به شما بگویید دو پرس چلوکباب سفارش می‌دهد آیا همانند یک انسان قدرتمند می‌توانید بگویید که من اصلاً از این غذا خوشم نمی‌آید؟

انسان‌ قدرتمند نه گفتن را خوب بلد هستند، آن‌ها زیاد تحت تأثیر افراد قرار نمی‌گیرند دقیق می‌دانند که چه می‌خواند و به دنبال چه چیز هستند اگر پیشنهاد یا برنامه‌ای خارج از محدوده کاری آن‌ها باشد آن را باکمال آرامش بدون این‌که طرف مقابل ناراحت شود رد می‌کند.

این را به یاد داشته باشید که اگر قدرت اراده بالایی داشته باشید دیگران به این شخصیت شما امتیاز می‌دهند؛ و میگویند انسان‌ قدرتمند و با برنامه‌ریزی است و همین‌طور بیشتر به شما اعتماد می‌کنند؛ و حتی خود شما هم باید بسیار قدرتمند باشید در مقابل نه گفتن دیگران باید کمی تمرین کنید و از موارد کوچک شروع کنید تا بتوانید این قدرت را در خود تقویت کنید.

 

تقویت قدرت نه

فرض کنید به سوپرمارکت رفته‌اید و تعدادی خرید انجام داده‌اید فروشنده مابقی پول شمارا مثلاً با خوراکی‌های کوچک تسویه می‌کند، در اینجا شما باید درخواست کنید و بگوید لطفاً مبلغ باقی‌مانده بنده را پول بدهید، توجه کنید درخواست‌های کوچک کم‌کم شمارا در درخواست‌های بزرگ‌تر یاری می‌کند.

سعی کنید تمرین کنید حتی اگر جواب منفی دریافت می‌کنید اما تمرین کنید تا همانند یک انسان‌ قدرتمند باشید. انسان‌های ضعیف موفقیت‌های بزرگ کسب نمی‌کنند انسان‌های قدرتمند به موفقیت‌های بزرگ دست می‌یابند.

این مقالات را هم بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.